Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kreditai be užstato internetu

Kreditai be užstato internetu dažniausiai gali būti suteikiami sumoms nuo 100 iki 10 000 eurų laikotarpiui iki 60 mėnesių (penkių metų). Čia kalbame apie vartojimo kreditus, nes būsto kreditai gali būti suteikiami ilgesniam laikotarpiui ( iki 30 metų). Kreditai be užstato internetu  suteikiami beveik visose greituosius vartojimo kreditus teikiančioje bendrovėse, bankuose ar kredito unijose. Čia Jums pateikiame greitųjų kredito bendrovių pasiūlymus.

Asmuo norintis paimti kreditą internetu, pirmiausia turi išsirinkti paslaugos tiekėją ir užsiregistruoti jo interneto svetainėje. Tai padaryti galima lengvai ir greitai. Kiekviena greitųjų kreditų bendrovė  savo internetiniame portale pateikia preliminarią kredito skaičiuoklės informaciją. Viskas ko reikia, tai skaičiuoklėje pasirinkti norimą kredito sumą ir gražinimo laikotarpį. Norime paminėti, kad kone kiekvienas kreditorius gali pasiūlyti mažesnę bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą, jeigu kreditas be užstato bus imamas maksimaliam galimam laikotarpiui. Paskolas dažnai gali gauti net bedarbiai. Dažniausiai maksimalus gražinimo laikotarpis visose greitųjų kreditų bendrovės, bankuose ar tarpusavio skolinimo platformose yra 60 mėnesių. Mažesnės metinės palūkanos ilgam laikotarpiui įtakoja visą paskolos kainą, o tokias paskolas kreditoriai mieliau suteikia dėl ilgalaikės perspektyvos išlaikyti kuo ilgiau klientą. Jei turitę kelias paskolas jau kitur, jas galite refinansuoti vienoje kredito bendrovėje taip sutaupysite pinigų.