Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Paskolos dirbantiems užsienyje

Gyvenantiems ir dirbantiems kitoje šalyje kyla klausimas ar išduodamos paskolos dirbantiems užsienyje, bei ar jų turimos pajamos svečioje šalyje yra tinkamos gauti paskolą Lietuvoje. Labiausiai emigrantus domina būsto paskolos, tačiau dažnais mūsų teiraujasi ir apie vartojimo paskolas dirbantiems užsienyje be užstato.

Ar suteikiamos paskolos emigrantams?

Priežasčių, kodėl emigrantai nori skolintis būtent Lietuvoje –daugybė.  Pagrindinė iš jų yra žemos palūkanos. Skolinantis Lietuvoje palūkanos dažniausiai yra žemesnės, nei kitose EU šalyse. Užsienio valstybėje tiek bankai, tiek paskolų teikimo bendrovės jums kels papildomas sąlygas, nes ten esate atvykėlis – emigrantas ir ne aišku kiek ten laiko gyvensite, kaip seksis su darbais ir t.t.. Papildomos sąlygos bus keliamos tol, kol nepraleisite svečioje šalyje bent penkis metus. Tuo tarpu, Lietuvos piliečiams Lietuvoje – jokių papildomų sąlygų nėra ir gali pasiskolinti visi norintys Lietuvos piliečiai nuo 18 metų.

Paskolos bedarbiams