Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas tai pirminė pagalba įklimpus į skolas? Susidarę finansiniai įsipareigojimai kelioms greitųjų kreditų bendrovėms, bankams, kredito unijoms ar lizingo bendrovėms trukdo jums išbristi iš viso šito skolų liūno? Ar kada nors girdėjote tokią frazę kaip paskolų refinansavimas? Paskolų refinansavimas – tai pigiausias ir bene geriausias būdas sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus ir perkelti juos į vieną finansine instituciją. Dažniausiai paskolą suteikusi kredito įstaiga nelinkusi keisti sutarties sąlygų arba jų pakeitimas kainuoja papildomai. Tačiau sprendimas yra labai paprastas tai paskolų refinansavimas kitoje kredito įstaigoje. Mažiau papildomų administravimo išlaidų, mažesni procentai nes visos paskolos vienoje vietoje. Be to šioje rinkoje atsiranda vis daugiau naujų žaidėjų ir jie siūlo daugybę palankių pasiūlymų paskolų refinansavimui su gerokai mažesnėmis palūkanomis. Bei kai kurie kredito davėjai siūlo net atostogas nuo įmokų: refinansavus – galimybę pradėti vėl mokėti tik po 2-4 mėn.!

Paskolos bedarbiams

Paskolos skolininkams

Nors daugelis žmonių teigia, jog puikiai moka valdyti savo pinigus, vis dėlto praktika rodo, kad dauguma žmonių vis dar žvelgia į savo finansus aplaidžiai. Tad nenuostabu, kad vis dar pasitaiko…

Posted in Straipsniai | Tagged , , , , , , , , , , | Komentavimas išjungtas įraše Paskolos skolininkams