Paskolos bedarbiams

Paskolos bedarbiams be užstato anksčiau net nebūdavo galimos, jos buvo tiesiog neįsivaizduojamas dalykas ant Lietuvos žemės, tačiau viskas juda į priekį, laikai keičiasi ir paskolos bedarbiams be užstato jau kuris laikas yra suteikiamos. Šiais vartojimo laikais, galimybė pasiskolinti pinigų jau nieko neturėtų stebinti. Rinkoje yra tikrai daug kreditus sutekančių bendrovių kurios siūlo šias paslaugas savo vartotojams. Skolinantis yra tikrinamos žmogaus pajamos, kurios kredito bendrovei leidžia vertinti žmogaus galimybes grąžinti paskolas. Kreditas bedarbiui anksčiau buvo tiesiog neįsivaizduojamas dalykas, tačiau viskas kaip ir minėjome prieš tai keičiasi tad jau galime pastebėti judėjimą tinkama linkme. Taigi, šiek tiek plačiau apie visa tai.

Greitieji kreditai žmonių kurie neteko ar neturi darbo yra imami vis rečiau, nes šie žmonės jau pastebėjo, kad naujausios įstatymų pataisos kreditoriams užrišo rankas jas jiems išduoti. Paskolos bedarbiams draudžiamos LR įstatymu, taip pat draudžiama ir reklamuoti tokias paskolas, bet kokiu būdų. Bedarbių asmenų grupė priskiriama prie tų, kurie paskolų gauti negali gauti dėl pajamų trūkumo ar jų nebuvimo iš viso. Tai yra tokie asmenys, kurie registruoti darbo biržoje, o ten užsiregistravę asmenys įprastai negauna jokių pajamų, kurios būtų laikomos tvariomis. Tvarios ar stabilios pajamos yra tos, kurios gaunamos reguliariai be jokių laiko tarpų, o tai reiškia, kad tik atlyginimas, užmokestis už autorinius kūrinius, pajamos iš NT nuomos veiklos ir kt. gali būti priskiriamos prie tvariųjų. Be abejo, pastarieji pajamų šaltiniai yra vertinami labiau ir čia taikomas visai kitoks reikalavimas.

Ar suteikiamos paskolos bedarbiams 2019 metais?

Ne visada viskas vyksta taip kaip suplanuoji. Nors ir nori dirbti ir uždirbti, kartais ne visada pavyksta įsidarbinti ar susirasti savo svajonių darbą taip greitai kaip norėtus, o pinigų reikia visiems. Nors šiais laikais, bedarbiai kurie turėjo prieš tai darbą ir gavo pajamas 18 mėnesių per tris metus – gauna gana neblogą pašalpą, tačiau ne visada jos pakanka patenkinti visus žmogaus poreikius, maža ką kokia situacija gyvenime gali įvykti.  Situacijų, kada pinigai yra reikalingi čia ir dabar yra tikrai daug, tad reikia ir pagalvoti apie galimybę pasiskolinti pinigų. Įvairių kredito bendrovių, kurios siūlo paskolas, rasime tikrai daug, tačiau jei jus domina paskolos bedarbiams, variantų tikrai nėra tiek daug, kaip dirbantiems žmonėms, tačiau mes padėsime Jums atrasti pačius palankiausius pasiūlymus, nedirbantiems asmenims.

Kaip veikia ir kaip išduodamos paskolos nedirbantiems asmenims

Paskolos bedarbiams  – tokia paskolos rūšis, kurią teikiant nėra vertinamos asmens gaunamos pajamos, susijusios su jo darbiniais santykiais, nes jis to darbo paprasčiausiai neturi. Paskolas bedarbiams dažniausiai teikia greituosius vartojimo kreditus teikiančios įmonės, bei dažniausiai tokią galimybę papildomai siūlo įmonės, kurios teikia paskolas su užstatu. Greitieji kreditai bedarbiams – tai pagrindinis pasirinkimas, kai reikalinga pinigų suma yra gana nedidelė ir jos prireikia staiga, pvz. sugedo automobilis, reikia apmokėti nenumatytas išlaidas ir t.t.  Jei šiuo metu neturite darbo ir esate bedarbis, tačiau turite tam tikrų materealinių vertybių, kurias galite įkeisti, gali pasiteisinti paskola su užstatu. Šiuo būdu pasiskolinti galima įkeičiant nekilnojamąjį turtą, automobilį, papuošalus ir kitus vertingus daiktus. Kredito bendorvių siūloma paskolos suma priklausys nuo to, kokia yra įkeičiamo turto vertė, bet visos daikto sumos gauti nesitikėkite, dažniausiai finansuojama iki 70% ikeičiamo daikto vertės, taip pasiliekant galimybę kredito bendrovei uždirbti ir neprarasti pinigų.

Kai kurios kredito bendrovės yra suinteresuotos, kad paskolos neturint pastovių pajamų pavirstų realybę. Jei neturite darbo, tačiau esate įsipareigoję mokėti mokesčius ar panašias įmokas, jums dėl to nerimauti tikrai nereikia. Atlikę paieškas net ir internetinėje erdvėje rasite pasiūlymų, kurie jums leis išspręsti susiklosčiusią situaciją. Žinoma, tokio tipo paskolos turi limitus, tačiau kasdieniniams bei vartojimo poreikiams patenkinti paskolų limitai yra tikrai tinkami. Viskas apskaičiuota teisingai – pasiskolinę jums leidžiamą sumą, ją galėsite grąžinti be didelių sunkumų ir tada, kai susirasite pastovų pajamų šaltinį. Kreditas bedarbiui – toks skolinimasis jums leis išvengti sunkumų ar net nepritekliaus.