Paskola studentui

Paskola studentui suteikiama tik po studento kreditingumo įvertinimo, o jo metu kreditoriai analizuoja kiekvieną paraišką pateikusio asmens įsipareigojimą. Tai lygiai tokios pačios sąlygos kaip ir bet kokio kito žmogaus. Paskola studentui gali būti išduodama tuo atveju, jeigu jis yra gaunantis pajamas ,bei neturintis daug kitų įsipareigojimų. Tačiau yra kita paskolų rūšis, tai  valstybės remiamą paskolą studijoms, norint ją gauti reikia kreiptis su visais reikiamais dokumentais į valstybinį studijų fondą. Paskola gali būti naudojama tiek susimokėti už studijas, pragyvenimą, tiek ir keliones, studijų priemones.

Jei studentas yra dirbantis asmuo, jis gali gauti vartojamąsias paskolas bankuose, greitųjų kreditų bendrovėse, sutelktinio finansavimo platformose ar kredito unijose. Tačiau jei jis tik studijuoja ir yra bedarbis, tokios paskolos jis negaus.

Paskola studentui taip pat turėtų būti išduodama, jeigu jis gauna pajamas iš savarankiškos veiklos. Tiesa, viskas priklauso nuo tų pajamų sumos ir tęstinumo. Mat, iš savarankiškos veiklos gaunamos pajamos turi būti vertinamos griežčiau. Bei veikla turi būti registruota ir dažniausiai žiūrimas laikotarpis už praėjusius finansinius metus.