Vartojimo paskolos

Šiame puslapyje sužinosite daugiau informacijos apie mažiausias vartojimo paskolos palūkanas siūlančius bankus, bei kredito unijas. Mes surinkome duomenis ir atlikome vartojimo paskolų palūkanų dydžių analizę, kuria pamatysite žemiau esančioje lentelėje. Vartojimo paskolos dažniausiai imamos kai prireikia pinigų: būsto remontui, naujo automobilio pirkimui ar senojo remontui, kelionėms, asmeninėms reikmėms. Tad taupant pinigus svarbiausia yra pasirinkti įmonę kuri siūlo mažiausias palūkanas, nes permokėti niekas nenori.

Žemiau pateiktas įmonių kurios siūlo patrauklias palūkanas sąrašas, bet būtinai reikia atkreipti dėmesį, kad paskolos sąlygos visada keičiasi priklausomai nuo paskolos sumos, laikotarpio, bei Jūsų šeimos situacijos. Jei norite gauti geriausią vartojimo paskolą, patariame Jums kreiptis į kuo daugiau įstaigų, tokiu būdu galėsite palyginti visų gautas sąlygas ir išsirinkti Jums mažiausias palūkanas siūlantį banką ar kredito uniją ar greituosius kreditus.

Dažniausiai maksimali vartojimo paskolos suma yra iki 15 000 Eur, o grąžinimo terminas  gali siekti net iki 72 mėn.

Paskolos bedarbiams

Vartojimo paskolos suteikimo sąlygos

Vartojimo paskolos labai skiriasi nuo greitųjų kreditų, kurie išduodami trumpam laikui ir dažniausiai nedidelėms sumoms. Dėl šios priežasties visos kreditavimo įmonės prieš pasirašydamos ilgalaikės paskolos sutartis griežčiau vertina būsimus savo klientus. Netinkama Jūsų kredito istorija taps tikru galvos skausmu, norint gauti ilgalaikę paskolą, nes kreditoriams tai yra vienas iš esminių faktorių nulemiančių paskolos išdavimą klientui. Kitaip sakant  turint švarią kredito istoriją yra didesnė tikimybė kad gausite ilgalaikę paskolą, plius gausite geresnes sąlygas. Tačiau jeigu Jūsų kredito istorija labiau primena meilės romaną, greičiausiai ilgalaikio kredito Jums gauti nepavyks arba kredito bendrovė atsižvelgus į tai, nepasiūlys Jums pačių palankiausių sąlygų kurios Jus tenkintų. Dėl šios svarbios  priežasties savo kredito istorija privalu rūpintis iš anksto.

Ką tikrina Kredito įstaigos?

Esama skola

Didžiausią kliūtimi gauti vartojimo paskolą ar kreditą sudaro esami finansiniai įsipareigojimai. Kitaip tariant, turint neišmokėtą skolą naujas kreditas tikriausiai nebus išduotas.

Įmokų nemokėjimas ar vėlavimas

Nereguliarus įmokų mokėjimas tai dar viena blogybė, kurią galite padaryti savo kredito istorijoje. Jei turėjote finansinį įsipareigojimą anksčiau, kreditorius būtinai patikrins koks buvote klientas. Ir paaiškėjus, jog įmokas mokėdavote nereguliariai, bankas gali neskolinti Jums pinigų ilgam laikui.

Keli finansiniai įsipareigojimai vienu metu

Jeigu savo kredito istorijoje turėjote ar tebeturite keletą finansinių įsipareigojimų, neretai ir iš skirtingų įmonių vienu metu, gali būti jog kreditorius nenorės Jums suteikti ilgalaikės paskolos. Kredito bendrovei tiesiog atrodys, jog nesugebate planuoti savo biudžeto. Taigi, net skolinantis mažas sumas reiktų į tai žiūrėti atsakingai, nes visą tai Jūs dedate į savo kredito istoriją.