Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kreditai be registracijos mokesčio

Gaugeliui naujų kredito bendrovių klientų kyla išties paprastas klausimas, ar galima greitąjį kreditą paimti, be registracijos mokesčio. Taip tai tikrai yra įmanoma ir yra bendrovių, kurios tai siūlo, tačiau reikia atminti tai, kad  internetu to padaryti nepavyks. Nes nebus įmanoma patvirtinti Jūsų tapatybės. Be registracijos mokesčio kreditą galima paimti PayPost skyriuose, NAVERSEN kioskose, perlo terminaluose, Lietuvos spauda ir SPAUDA kioskuose ir terminaluose. Kreditus be registracijos mokesčio Jums gali suteikti: smscredit.lt ir vivus.lt.  Jei ieškote pigiausio kredito be registracijos mokesčio ir tokio, kuris turėtų mažiausias palūkanas, mes rekomenduojama apsvarstyti šiuos variantus pateiktus žemiau:

Greitasias paskolas ir kreditus teikiančios bendrovės prašo pervesti registracijos mokesti, kuris dažniausiai būna tik 0,01 euro centas, taip jos nori būti tikros ir apsisaugoti kad Jūsų duomenys tikri ir Jūs tikrai esate tas kuo dedatės.. Paskola yra suteikiamas būtent tam asmeniui, kurio vardu ir pavarde bus užpildytas prašymas ir iš kurio bankininkytės bus pervestas vienas euro centas. Visa tai yra tiesiog apsauga nuo sukčiu, kurie bando sudaryti paskolos sutartis kito žmogaus vardu. Todėl būtinai saugokite savo banko prisijungimo duomenis ir slaptažodžius. Sukčiai sužinoję Jūsų banko prisijungimo duomenis nesunkiai gali paimti greitą kreditą Jūsų vardu, keliose kredito bendorvėse, o tada Jūs turėsite daug nemalonomų su anstoliais ir policija aiškinantis tikrąją situaciją.

Imant greitajį kreditą, registracijos mokestis yra mokamas tik vieną kartą. Mokėti reikia tik tuomet kai užpildote jų registracijos formą internete. Registracijos mokestis nėra grąžinamas jokiu atvėju.

Jeigu neturite galimybės pervesti registracijos mokesčio internetu, kreditą be registracijos mokesčio galite gauti  PayPost skyriuose, NAVERSEN kioskose, perlo terminaluose, Lietuvos spauda ir SPAUDA kioskuose ir terminaluose.

Terminaluose suteikiami kreditai be registracijos mokesčio yra nemokami, nes prieš norėdami paimti kreditą, jūs privalote pateikti savo asmens dokumentą ir taip įstaigos darbuotojas įsitikiną, kad tai tikrai ums bus suteiktas greitasis kreditas. Svarbu atminti, kad visuomet eidami imti kreditą be registracijos mokesčio turėkite su savimi asmens tapatybės kortelę arba pasą.