Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Skolinkis iš žmonių

Tarpusavio skolinimosi platformose galite gauti paskolą už ją nepermokėdamas. Lietuvos banko 2017 m. II ketvirčio duomenimis, Lietuvos vartojimo kredito rinkos vidutinė vartojimo kreditų BVKKMN – 34.72 %. Tuo tarpu tarpusavio skolinimosi platformoje „FinBee” 2017 m. II ketvirtyje išduotų vartojimo kreditų vidutinė BVKKMN – 25.08 %. Rezultatas akivaizdus, skolintis iš žmonių apsimoka labiau. Sutaupote net 10% palūkanų!

PASKOLOS IR KREDITŲ REFINANSAVIMAS, DIDESNIAM PIRKINIUI AR KITIEMS POREIKIAMS – NUO 6.41%! Galite skolintis nuo 300 iki 10000 Eurų!

Paskolų iš žmonių pavyzdžiai:

  • 45-penkerių metų, Petras iš Klaipėdos. Turėdamas A kreditingumo reitingą, pasiskolino 5000 eur kateriui pirkti. Paskolą jis gavo be jokio išankstinio mokesčio tik su 7% palūkanomis ir 4,9 % tarpininkavimo mokesčiu. Tadas paskolą gavo per kelias minutes.
  • Jonas 3š-erių metų, statybininkas iš Raseinių. Turėdamas B kreditingumo reitingą, jis pasiskolino 3000 eurų, sodo namelio renovacijai. Paskolą gavo  be jokio išankstinio mokesčio tik su 15 % palūkanomis ir 5,9 % tarpininkavimo mokesčiu.

Refinansuokite savo paskolas jau dabar

Daugelis žmonių anksčiau buvo paėmę paskolą su didelėmis palūkanomis ir taip susiduria su didelėmis mėnesio įmokomis. Net ir pasiskolinus mažas sumas reikia mokėti didžiules palūkanas, susikaupusius delspinigius ar net ir milžiniškas baudas. Dažnai kelių šimtų eurų paskola, paskolos gavėjui tampa kelių tūkstančių eurų našta, jei pradelsiami mokėjimai. Net 95 procentai žmonių sutinka jog skolintis iš žmonių pasinaudojus tarpusavio skolinimosi platformomis yra daug pigiau ir jų mokamos mėnesinės įmokos sumažėja. Dažnas respondentas tikina, kad skolintis FinBee platformoje, jam buvo patogu, lengva ir greita. Jie taip pat tikina, kad jei reikėtų dar karta skolintis, tai darytu šioje platformoje.

Finbee.lt išsiskiria veržlumu ir solidžiu požiūriu į verslą. Platforma patogi tiek investuotojams, tiek norintiems pasiskolinti. O svarstantiems ar verta pasirinkti Finbee.lt pateikiame keletą šios platformos išskirtinių bruožų:

  • Platus teikiamų paslaugų spektras nuo trumpalaikių, ilgalaikių paskolų iki refinansavimo.
  • Teikiamos paskolas nuo 300 iki 10000 €.
  • Paskolos gražinimo terminas nuo 12 iki 60 mėn.
  • Veikia internetu, paraiškos teikiamos internetu, nereikia niekur eiti iš namų.
  • Veikia principu „žmogus – žmogui“, Finbee.lt veiklą vykdo kaip tarpininkas, bendradarbiavimo platforma tarp investuotojų ir norinčių pasiskolinti.
  • Teikiamos paskolos tiek privatiems, tiek verslo klientams.

Finbee.lt patraukli ieškantiems kur pasiskolinti, nes tarpusavio skolinimo platformos leidžia gauti paskolas mažesnėmis palūkanomis. O pageidaujantys uždirbti iš paskolų, gali tapti investuotojais ir gauti vienas didžiausių palūkanų rinkoje.

Ar galiu pasiskolinti?

Kreditą gali gauti 18-70 metų fiziniai asmenys nuolat gyvenantys Lietuvoje. Pagrindinės Jūsų pajamos ne iš pašalpų. Paskolų krepšelis negali viršyti 40% jūsų namų ūkio tvarių pajamų.